ZE ZÁKULISÍ NAŠICH PROJEKTŮ

CO JE NOVÉHO


Nemá smysl tvrdit, že nás se komplikace s koronavirovou situací nedotkly. Velkou část roku jsme všechny projekty museli řídit na dálku, nicméně i v zemích na druhé straně světa spolupracujeme s místními koordinátory, a proto projekty běžely podle plánu i bez naší přítomnosti v místě.

Deset důvodů, proč se mýlíme v pohledu na svět - a proč jsou věci lepší, než vypadají.

Před pár dny jsme se na MENDELU účastnili předmětu Blok expertů, kde zakladatel Holistic Solutions Jaromír Novák vyprávěl o svých začátcích s projekty v rozvojových zemích, o svém podnikání s moringou (pro více informací o morinze klikněte zde), o úskalích, kterými si prošel (a občas stále prochází) a o tom, co je třeba pro podnikání v tropických...

V pátek jsme se jako hosté zúčastnili akce pořádané naším partnerem JIC s názvem #inspirace: Food Tech a budoucnost. V rámci panelové diskuze jsme společně s dalšími podnikateli ve Food Tech odvětví zodpovídali dotazy, které by mohly inspirovat a ulehčit cestu těm, kteří o podnikání v této branži uvažují.

Na stránkách České rozvojové agentury byl publikován článek, který ocenil snahy, které jsme společně s Mendelovou univerzitou v Brně věnovali Pilotnímu projektu holistického územního managementu v SNNPR a věnujeme současnému projektu Zavedení holistického managementu krajiny v SNNPR.