MORINGA - VELKOOBCHOD

Jsme výrobce a dovozce prvotřídní etiopské moringy na evropský trh. Rádi ji budeme dodávat i pro vaše vlastní podnikání.

Objednejte moringu pro výrobu svých produktů.

Moringa oleifera a Moringa stenopetala je pozvažována za nejbohatší rostlinu na světě co se množství živin týče, a její léčivé účinky jsou známy od pradávna. Jedná se o stále zelený tropický a subtropický strom, jenž má mimořádně hluboké kořeny a může růst v široké škále půd. Sušené a drcené listy moringy jsou kompletní potravinou. Obsahují výrazně více živin a téměř dvojnásobný počet důležitých vitamínů a minerálů než u nás známé zelené superpotraviny spirulina, chlorella a zelený ječmen.

Moringa obsahuje:

  • 28 % bílkovin
  • všech 9 esenciálních aminokyselin
  • až 90 vitaminů (např. vitamíny A, E, K, C, vitamíny B1, B2, kyselinu listovou a další)
  • vápník, hořčík, železo a draslík
  • 46 antioxidantů

5 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT NAŠI MORINGU

1) Nejkvalitnější moringa na trhu

Moringový prášek

Naše moringa je ručně zpracovaná v nejvyšší kvalitě. Moringu zásadně nesušíme na slunci, a to proto, aby si uchovala co nejvíce vitamínů, které přirozeně obsahuje. Sušíme ji v dobře větraných prostorách ve stínu. Nepoužíváme strojové zpracování při vyšší teplotě, ale zpracováváme ji ručně, abychom měli jistotu, že si naše moringa zachová kompletní výživovou hodnotu a zůstane nádherně zelená. Její sytě zelená barva je právě důkazem šetrného zpracování a zachování si všech svých živin.

Naše moringa je v BIO kvalitě, která je potvrzená mezinárodním certifikátem ECOCERT a schválena Státním zdravotním ústavem v Praze.

Moringový olej

Dalším z produktů, které vám můžeme nabídnout, je moringový olej. Nám se podařilo zahájit výrobu oleje přímo v Etiopii, tedy místě sklízení moringových semen ze stromů. 

Jedná se o olej prvotřídní kvality bez konzervantů, nadupaný antioxidanty, vitamíny a minerály, který má výrazné anti-aging účinky. Vyhlazuje vrásky a jizvičky, zesvětluje pigmentové skvrny a sjednocuje barevný tón pleti a zklidňuje pokožku se sklony k ekzémům. Posiluje vlasy a pečuje o pokožku hlavy. Olej lisujeme šetrně a za studena a neobsahuje žádné konzervační ani aromatické látky. 

Je v BIO kvalitě, která je potvrzená mezinárodním certifikátem ECOCERT.

2) Jsme fér

Je to jednoduché. Ctíme normální lidské hodnoty a zodpovědné zemědělství. Naši moringu pěstujeme ve spolupráci s etiopskými farmáři tradičními metodami. Pravidelně za nimi jezdíme, školíme je, kontrolujeme a budujeme odpovídající zázemí pro jejich práci. Trváme na fair trade principech. To je smysl naší práce a na ten jsme hrdí.

3) Dodání čerstvé moringy kamkoliv

Na čerstvost a kvalitu naší moringy se můžete spolehnout. Rádi vám ji dodáme kamkoliv a kdykoliv budete potřebovat v množství a typu balení podle vašich preferencí (klidně i bez obalu!). Nezáleží nám na tom, jestli máte malý obchůdek nebo vlastníte velkoobchod. Vážíme si každé obchodní spolupráce.

4) Sestavíme vám nabídku na míru

Moringový prášek, tablety, granola s moringou, moringové mýdlo, krémy s moringovým olejem, olejové sérum, moringový čaj, čokoláda s moringou... ať vás napadne cokoliv, rádi vám pro výrobu vašich produktů dodáme naši moringu či moringový olej. Vlastní produkty vyrábíme pod značkou TIBIBIRI a například s firmou Anela v současnosti spolupracujeme při výrobě přírodní kosmetiky.

UKÁZKA NAŠICH MORINGA PRODUKTŮ

5) Jsme eco-friendly

Pokud vám záleží na životním prostředí tak, jako nám, nákupu moringy z Etiopie se bát nemusíte. Moringa je konzervována sušením a je vždy sbírána v nejlepším stádiu svého růstu. Je pěstována ekologicky ve farmářských komunitách a pro kompenzaci ekologické zátěže způsobené přepravou jsme zvolili offsetovou metodu, která se pro nás ideálně hodí. K uhlíkové kompenzaci přispíváme pomocí výsadeb nových stromů - bližší informace si můžete přečíst zde.

NAŠI VELKOOBCHODNÍ NABÍDKU S VÁMI RÁDI PROBEREME. KONTAKTUJTE NÁS:


E-mail: info@tibibiri.cz